Finanční sektor

banky, pojišťovny, ...

Upoutávky na vysokosvítících displejích ve výlohách poboček zaručí viditelnost i za slunečného dne. Práce s několika vrstvami najednou umožní vkládat jen ty nejaktuálnější informace, aby vaši zákazníci byli vždy v obraze.


Dotykové tablety a LED stěny na pobočkách a oboustranné bezrámečkové displeje ve výlohách vám umožní sdělovat nejaktuálnější informace tím nejrychlejším způsobem. Navíc tím odpadají náklady na produkci tiskovin a soustavná práce s výměnou letáků či plakátů. Jednorázová investice do nových technologií se vám velmi rychle vrátí zpět.

Co Vám můžeme nabídnout

LCD/LED obrazovky

Tato technologie disponuje vysokou svítivostí, takže vaše reklamní sdělení bude čitelné i za přímého slunce. Obrazovky dodáváme s mnoha rozměrech podle vašeho přání.

Vyvolávací systém

Konec front jednou provždy. Moderním vyvolávacím systémem lze propojit například přes mobilní aplikaci, která klienta upozorní, že se blíží na řadu, nebo se může vzdáleně objednat na daný čas.

Dezinfekční stojany

Chraňte své klienty a zaměstnance před nákazou. Náš digitální dezinfekční stojan s reklamní obrazovkou a bezdotykovým dávkovačem je ideální prevencí.

Řešení na míru

Nevíte si rady s výběrem vhodného digitálního zařízení nebo máte specifický požadavek? Ozvěte se nám a společně vytvoříme ideální řešení přesně podle vašich představ.

Vybrané reference

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Přejít na začátek