Kiosk Software

Nedílnou součástí reklamních panelů a informačních kiosků je řídící software. Naše navigační a informační kiosky či panely se skládají z mapového podkladu, který je vykreslen jako vážený orientovaný graf. Výběr cíle cesty je možné provádět přímým vyhledáním názvu cíle, vybráním z definované podmnožiny cílů (filtrace) a přímou interakcí pomocí dotykové mapy. Po výběru konkrétního cíle je možné získat dodatečné informace. Samotná navigace je řešena zobrazením krokové animace cesty k vybranému cíli.

POS KIO

Základní software pro interaktivní kiosky či dotykové LCD panely. Využití nalézá zejména v reklamních sděleních s možností nastavení pozadí, délky rotací spotů či rozdělení oblastí reklamních kiosků na různé „call to action“ prvky. Možnost zabezpečeného prokliku na webová rozhraní, záznamy požadavků prostřednictvím virtuální klávesnice, možnost generace podrobných statistik.

POS MAPS

Interaktivní mapy pro navigační kiosky včetně funkce zobrazení nejkratší trasy do zvoleného bodu. Animované přechody mezi podlažím a fulltext vyhledávač obchodních či kancelářských jednotek.
Náš zkušený tým skládající se z marketingových odborníků, programátorů a grafiků navrhne a následně zrealizuje kompletní řešení na přání klienta.

POS PLAY

Aplikace pro správu obsahu reklamních i informačních panelů a kiosků. Uživatelsky intuitivní rozhraní přizpůsobíme Vašim potřebám. Volba sekcí pro změny textu, obrázků a videí. Součástí aplikace je také možnost plánování aktualizací a jejich řazení do fronty, možnost správy uživatelských skupin a jejich oprávnění, vzdálený monitoring a další.

POS ADMIN

Řešení pro oblast státní správy a samosprávy s možností napojení informačních panelů na různé spisové služby, elektronické úřední desky a jiné zdroje dat klienta s možností vyhledávání a filtrace dle kategorií. Účelem je zajistit neustálou aktualitu informací a dokumentů, nepřetržitou informovanost občanů a úsporu nákladů a času v rámci tisku a povinnosti zveřejňování dokumentů. Samozřejmostí je důraz na zabezpečení obsahu proti neoprávněné manipulaci.

SOFTWARE NA MÍRU

Nenašli jste řešení, které potřebujete? Nevadí, rádi Vám navrhneme a vyvineme software na míru přesně podle Vašich potřeb.Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Přejít na začátek