LCD Obrazovky

Reklamní LCD panely s LED podsvětlenými displeji jsou stále nejvíce viditelným prvkem reklamních a informačních systémů současnosti

Speciální řady LCD panelů je možné také skládat do kompaktních celků tzv videostěn. Ať už se jedná o jednotlivé kusy, či celou síť LCD panelů, nachází tato řešení uplatnění v obchodních řetězcích, prodejnách i průmyslových a výrobních podnicích.

MOŽNOSTI REKLAMNÍCH LCD PANELŮ

SYSTEM ON CHIP

Všechny naše LCD obrazovky jsou připraveny k nahrání aplikace přímo do chipu obrazovky a tudíž není nutné žádné další externí zařízení a snižují se tak náklady na provoz.


SVÍTIVOST

Naše LCD obrazovky dodáváme s velkou možností výběru svítivosti od 700nit až po 4000nit pro outdoorové obrazovky. Naši technici rádi posoudí místo instalace a doporučí nejvhodnější svítivost a rozměr pro daný účel.

PROVOZ AŽ 24/7

Využíváme zásadně profesionální displeje, čímž jsme schopni garantovat nepřetržitý provoz v režimu 24/7 pro non stop provozy, nebo variantu 16/7 která obsáhne většinu otevírací doby.

ZÁRUKA

Na naše LCD obrazovky a služby digital signage poskytujeme standardně záruku v délce 36 měsíců.Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Scroll to Top