LCD Obrazovky

Reklamní LCD panely s LED podsvětlenými displeji jsou stále nejvíce viditelným prvkem reklamních a informačních systémů současnosti

Speciální řady LCD panelů je možné také skládat do kompaktních celků tzv videostěn. Ať už se jedná o jednotlivé kusy, či celou síť LCD panelů, nachází tato řešení uplatnění v obchodních řetězcích, prodejnách i průmyslových a výrobních podnicích.

MOŽNOSTI REKLAMNÍCH LCD PANELŮ

SYSTEM ON CHIP

Všechny naše LCD obrazovky jsou připraveny k nahrání aplikace přímo do chipu obrazovky, proto není nutné žádné další externí zařízení. Výrazně se tak snižují náklady na provoz.

SVÍTIVOST

Výběr svítivosti našich LCD obrazovek je opravdu široký, od 700nit až po 4000nit pro outdoorové obrazovky. Naši technici rádi posoudí místo instalace a doporučí nejvhodnější svítivost pro daný účel.

PROVOZ AŽ 24/7

Využíváme zásadně profesionální displeje, takže jsme schopni garantovat nepřetržitý provoz 24/7 nebo variantu 16/7, která pokryje většinu otevírací doby.


ZÁRUKA

Na naše LCD obrazovky a služby digital signage poskytujeme standardně záruku v délce 36 měsíců.Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Facebook
Facebook
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram
Scroll to Top