O projektu - Kongresové Centrum Praha

Kongresové centrum Praha prošlo v roce 2017 významnými změnami. Proběhly zde úpravy interiérů jak na chodbách a foyerech, tak především velké změny v oblasti zapojení moderních digitálních prvků pro lepší orientaci a informovanost návštěvníků.  Důvodem této rozsáhlé rekonstrukce a investic bylo pořádání prestižního eventu Mezinárodní kongresové asociace ICCA. Rekonstruované prostory, nová korporátní identita, digitální navigační systém a vlastně oživení celé budovy položilo pevný základ pro přípravu úspěšné akce, která měla nejen pro KCP ale pro celou Prahu velký význam.

Ve výběrovém řízení na vytvoření nového informačně navigačního řešení zvítězila naše firma POS Digital se svým kreativním návrhem, který Kongresovému centru Praha přinesl nový, moderní a flexibilní styl komunikace s jednotným místem pro správu všech zařízení. Dodané řešení je unikátní především kombinací různých druhů technologií, jako jsou dodané LCD panely různých rozměrů, LED obrazovky, mobilní aplikace a digitální navigace s využitím dat přímo ze systému Kongresového centra, která dynamicky ukazuje směr v závislosti na právě probíhajících akcích.

Celkem bylo instalováno 169 kusů různých druhů LCD panelů, 4 venkovní LED obrazovky, 5 nezávislých indoor LED tvořících jeden celek, 1 mobilní LED obrazovka a malá outdoor LED obrazovka. Moderní prvek zajišťuje mobilní aplikace pro iOS a Android, která slouží jako doplněk v informování a navigace všem návštěvníkům KCP. Instalace probíhala za plného provozu KCP, takže byl kladen velký důraz na součinnost probíhajících prací tak, aby nedošlo k narušení provozu. Do dodávky LED obrazovek byla přivzata také partnerská společnost Nowatron Elektronik.

Součásti našeho řešení

Přehrát video

Pos Digital - produktové video 3

Galerie

Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Přejít na začátek