Obchody a retail

Nabízíme širokou škálu digital signage zařízení pro obchody a retail.

Díky interaktivitě prezentují informace a reklamy s elegancí a efektivitou. 

Při umístění ve veřejných prostorech zlepšují servis, podporují prodej a
posilují značku.

Výběr z referenčních projektů

Využití

1. Reklama a propagace: Digital signage může být použita k prezentaci nových produktů, speciálních nabídek nebo slev. Díky své dynamické povaze mohou být tyto informace snadno a rychle aktualizovány skrze CMS systém.

2. Interaktivní nákupní zážitek: Interaktivní kiosky mohou zákazníkům umožnit procházet katalogy produktů, číst recenze a dokonce i objednávat produkty přímo z kiosku. To může zvýšit prodej a zlepšit zákaznickou zkušenost.

3. Navigace po obchodě: Digital signage zařízení mohou být také použita k poskytnutí map a směrových pokynů, které pomáhají zákazníkům orientovat se v obchodě.

4. Informace o produktech: Obrazovky mohou poskytovat podrobné informace o produktech, jako jsou specifikace, ceny, dostupnost atd.

5. Zlepšení front: Digital signage zařízení mohou být použita k zobrazování čísel ve frontě, což může zlepšit řízení front a zákaznický zážitek.

6. Komunikace značky: Obchody mohou využít digital signage k posílení své značky tím, že zobrazí obsah, který je v souladu s jejich značkovou identitou a hodnotami.

7. Sběr dat: Digital signage systémy mohou sbírat data o chování zákazníků, která mohou být poté analyzována a využita k vylepšení marketingových strategií a zákaznické zkušenosti.

Zaujalo vás naše řešení
a chcete se dozvědět více?

Napište nám!

Kontaktujte nás Brzy vám odpovíme

sales@pos-digital.eu

support@pos-digital.eu

Jméno nebo společnost *

Email *

Telefonní číslo

Zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Děkujeme! Vaši žádost jsme obdrželi a brzy se s vámi spojíme.