Pohostinství

Nabízíme širkou škálu digital signage zařízení pro pohostinství.

Využijte digital signage obrazovky a kiosky ve vašem pohostinství nebo restauraci pro prezentaci menu,
speciálních nabídek a akcí, nebo pro zefektivnění objednávkového procesu.

Výběr z referenčních projektů

Využití

1. Prezentace menu: Digital signage obrazovky a menuboardy mohou být použity k zobrazení menu s možností rychlé a snadné aktualizace.

2. Speciální nabídky: Kiosky a obrazovky mohou zobrazovat denní speciály nebo omezené nabídky, které přitahují zákazníky.

3. Zefektivnění objednávek: Digital signage kiosky mohou umožnit zákazníkům objednávat a platit za jídlo bez potřeby obsluhy, což zrychluje proces a snižuje fronty.

4. Zábava a informace: Obrazovky mohou zobrazovat zábavný obsah, například sportovní utkání, nebo informace o počasí a zprávy, což zákazníky zaujme a pobaví.

5. Interaktivní mapy a navigace: Větší restaurace nebo komplexní pohostinské zařízení mohou využít digital signage k poskytnutí interaktivních map a navigace pro hosty.

6. Zpětná vazba a recenze: Kiosky pro hodnocení spokojenosti mohou být použity k získání zpětné vazby od zákazníků, což může pomoci vylepšit služby.

7. Propagace událostí a akcí: Digital signage obrazovky mohou být použity k propagaci nadcházejících událostí nebo akcí, jako jsou tematické večery, hudební vystoupení nebo speciální akce.

Zaujalo vás naše řešení
a chcete se dozvědět více?

Napište nám!

Kontaktujte nás Brzy vám odpovíme

sales@pos-digital.eu

support@pos-digital.eu

Jméno nebo společnost *

Email *

Telefonní číslo

Zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Děkujeme! Vaši žádost jsme obdrželi a brzy se s vámi spojíme.