Veřejný sektor

školy, státní správa, ...

Naše chytré interaktivní digitální řešení umožní informovat veřejnost prostřednictvím úřední desky. Disponuje kvalitním a odolným hardwarem, použitelným jak v indoor tak outdoor prostředí, a softwarem elektronické úřední desky (EÚD). SW EÚD napojené na spisovou službu automaticky zobrazuje požadované dokumenty v definovaném čase.

Se softwarem EÚD lze kromě povinného zveřejňování dokumentů také flexibilně zobrazovat další informace, např. kontakty, lokální aktuality, informace o právě probíhajících akcích apod. Jednoduché administrativní rozhraní umožňuje měnit a modifikovat informační sdělení podle potřeby.

Co Vám můžeme nabídnout

INTERAKTIVNÍ ÚŘEDNÍ DESKY

Ulevte informačnímu oddělení. Všichni se mohou rychle a snadno informovat o aktuálním dění bez cizí pomoci prostřednictvím interaktivní úřední desky.

KIOSKY

Nechte si vytvořit kiosek na míru například s platebním terminálem a ulevte vašim pracovníkům na informacích pokladnách.


VYVOLÁVACÍ SYSTÉM

Konec front jednou provždy. Moderním vyvolávacím systémem lze propojit například přes mobilní aplikaci, která klienta upozorní, že se blíží na řadu, nebo se může vzdáleně objednat na daný čas.

NAVIGAČNÍ SYSTÉMY

Díky našemu navigačnímu systému se u Vás už nikdo neztratí. Výběr cíle cesty je možné provádět buď přímým vyhledáním názvu cíle, vybráním z filtrů a přímou interakcí pomocí dotykové mapy.

Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Přejít na začátek