Zábava

Nabízíme širokou škálu digital signage zařízení pro zábavu.

Naše dotykové obrazovky a kiosky nabízejí interaktivní hry, pohybové hry
a jsou vhodné i pro umělecké instalace, pro zábavu a vzdělávání.

Výběr z referenčních projektů

Využití

1. Interaktivní hry: Dotykové obrazovky mohou být použity k vytvoření interaktivních her pro děti. Tyto hry mohou být vzdělávací, zábavné nebo obojí. Mohou být také přizpůsobeny tak, aby odpovídaly na konkrétní potřeby nebo zájmy dětí.

2. Virtuální realita: Kiosky mohou být vybaveny technologií pro virtuální realitu, která umožňuje uživatelům prozkoumávat různé scény nebo prostředí. To může zahrnovat prozkoumání měst, muzeí, zvířecích parků a dalších míst.

3. Pohybové hry: Kiosky mohou být vybaveny pohybovými senzory, které umožňují uživatelům hrát hry pomocí pohybů těla. To může zahrnovat taneční hry, sportovní hry, bojové hry a další.

4. Interaktivní umělecké instalace: Kiosky mohou být použity k vytvoření interaktivních uměleckých instalací. To může zahrnovat digitální malby, sochy nebo jiné formy umění, které uživatelé mohou prozkoumávat a interagovat s nimi.

5. Informační kiosky: Kiosky mohou být použity k poskytování informací o místních atrakcích, událostech, restauracích a dalších místech zájmu. Tyto informace mohou být přizpůsobeny tak, aby odpovídaly na konkrétní potřeby nebo zájmy uživatelů.

6. Edukační kiosky: Kiosky mohou být použity k vytvoření interaktivních vzdělávacích zážitků. To může zahrnovat učení o historii, vědě, matematice, geografii a dalších předmětech.

Zaujalo vás naše řešení
a chcete se dozvědět více?

Napište nám!

Kontaktujte nás Brzy vám odpovíme

sales@pos-digital.eu

support@pos-digital.eu

Jméno nebo společnost *

Email *

Telefonní číslo

Zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Děkujeme! Vaši žádost jsme obdrželi a brzy se s vámi spojíme.