Zdravotnictví

nemocnice, lékárny, ...

Informační elektronická tabule u vchodu, navigační dotykové kiosky, LED poutače na budovách, obrazovky u jednotlivých ordinací či vyšetřovacích pracovišť, LCD obrazovky v lékárnách, sofistikovaný vyvolávací systém v nemocnicích.

Tato a další digitálně řízené systémy se již stávají standardem zdravotnických zařízení. My dodáme perfektní řešení na míru specifickým požadavkům konkrétního zdravotnického zařízení, pomocí kterého se každý zákazník okamžitě zorientuje. To ušetří spoustu času a energie jak zákazníkům, tak vytíženému personálu.

Co Vám můžeme nabídnout

LCD/LED OBRAZOVKY

Ideální použití do výloh, díky vysoké svítivosti bude vaše reklamní sdělení čitelné i za přímého slunce. Obrazovky dodáváme s velkou možností výběru rozměrů a rádi poradíme s nejvhodnějším výběrem

DIGITÁLNÍ REGÁLY

Digitální regály jsou jednoznačně lepší než papírové cenovky, protože umí přilákat zákazníka z dálky až k vašemu produktu.


NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Díky našemu navigačnímu systému se u Vás už nikdo neztratí. Výběr cíle cesty je možné provádět buď přímým vyhledáním názvu cíle, vybráním z filtrů a přímou interakcí pomocí dotykové mapy.

DEZINFEKČNÍ STOJANY

Chraňte své klienty a zaměstnance před nákazou. Náš digitální dezinfekční stojan s reklamní obrazovkou a bezdotykovým dávkovačem je ideální prevencí.

Poptáváte podobné řešení?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Přejít na začátek