Zdravotnictví

Nabízíme širokou škálu digital signage zařízení pro zdravotnictví.

Využijte digital signage obrazovky a kiosky ve vašem zdravotnickém či pečovatelském
zařízení pro zlepšení informovanosti pacientů, navigace, organizace front a komunikace.

Využití

1. Zdroj informací: Digital signage kiosky mohou být použity jako interaktivní informační zdroje pro pacienty a návštěvníky, poskytující podrobnosti o lékařích, ošetřeních, čekacích dobách a dalších relevantních informacích.

2. Navigace: Digital signage zařízení mohou být použita k navigaci po nemocnici nebo pečovatelském zařízení. To může zahrnovat mapy, směrové šipky a další vizuální návody, které pomáhají lidem snadno se orientovat.

3. Vzdělávání: Obrazovky mohou být použity k vzdělávání pacientů a jejich rodin o různých zdravotních stavech, léčbách a preventivních opatřeních. To může zahrnovat videa, prezentace a infografiky.

4. Komunikace: Digital signage zařížení mohou být použita k zlepšení komunikace mezi zdravotnickým personálem a pacienty. To může zahrnovat zobrazování zpráv, upozornění a jiných důležitých informací.

5. Čekání: Obrazovky mohou být použity k zlepšení zážitku z čekání tím, že poskytnou zábavu, informace nebo relaxační obsah. To může zahrnovat televizní programy, filmy, hry a další.

6. Připomenutí a upozornění: Digitální obrazovky mohou být použity ke zobrazování připomenutí a upozornění pacientům a personálu. To může zahrnovat připomenutí na léky, upozornění na změny v plánu nebo jiné důležité informace.

7. Propagace zdravého životního stylu: Obrazovky mohou být použity k propagaci zdravých životních stylů a preventivních opatření. To může zahrnovat informace o zdravé výživě, cvičení, odvykání kouření a dalších tématech.

Zaujalo vás naše řešení
a chcete se dozvědět více?

Napište nám!

Kontaktujte nás Brzy vám odpovíme

sales@pos-digital.eu

support@pos-digital.eu

Jméno nebo společnost *

Email *

Telefonní číslo

Zpráva

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Děkujeme! Vaši žádost jsme obdrželi a brzy se s vámi spojíme.